Karıştırıcı Silo Makinaları – Mixer Silos

Karıştırıcı Silolar

Karıştırıcı silolar birçok geri dönüşüm hattının vazgeçilmez elemanıdır. En çok kullanım amacı geri kazanım işlemleri sonucunda meydana gelen plastik granül ve çapaklarını depolamaktır. Onun haricinde içerisine kurulacak mixer sistemi ile karışım yeteneğine de sahiptir.

Konik Karıştırıcı Silo Avantajlı

            Karıştırıcı silo konik üretilmesinin en büyük sebebi sıfır boşaltım sağlamasıdır muhakkak. Tek parça üretilir, silo üzerinde herhangi bir kaynak vs birleşim bulunmaz. Deponun çıkış kanalı polietilenden üretilir. Bir dezavantajı konik olduğundan dolayı metal parçalar ile desteklenerek sabit tutulmaktadır.

Plastikte Geri Dönüşüm Şart

            Geri dönüşüm makinası Türkiye pazarında çok ilgi gördü. Bu makinalar sayesinde atılıp doğaya zarar verecek plastikler geri dönüştürülerek hem üreticisine katkı sağlıyor, hem de çevreyi koruyor. Adana Elmas Makina satışını yaptığı ürünler ile kaliteyi arayanların adresi oluyor.

 

Mixer Silos

Mixing silos are an indispensable element of many recycling lines. Its main purpose is to store plastic granules and burrs that result from recovery processes. It also has the ability to mix with the mixer system to be installed inside.

Cone Mixer Silo Advantage

The biggest reason for the mixing silo cone is that it provides zero discharge. One piece is produced, there is no welding etc. connection on the silo. The outlet channel of the tank is made of polyethylene. A disadvantage is that it is fixed and supported by metal parts since it is conical.

Recycling is a must in plastics

Recycling machine has seen much interest in Turkey’s market. Thanks to these machines, plastics that are disposed of and will be damaged by nature are recycled contribute to the manufacturer and protect the environment. Adana Elmas Makina is the address of quality seekers with the products it sells.

21 Haziran 2019
3.243 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?