Taşıyıcı Helezonlar – Carrier Screw

Plastik Taşıyıcı Helezon

Geri dönüşüm işlemi baya uzun bir işlemdir. Bu işlem için birçok malzeme kullanılmaktadır. Plastik sıkma, plastik kırma, plastik yıkama gibi birçok geri dönüşüm makinesi bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bunları taşımaya yardım edecek iş yükünü azaltacak taşıyıcı helezonlar tasarlanmıştır. Her makine de olduğu gibi taşıyıcıları da Adana Elmas Makine ürünlerinden araştırıp tercih edebilirsiniz. Gelelim taşıyıcı helezonun teknik özelliklerine.

Taşıyıcı helezon teknik özellikleri

Taşıyıcı helezon vidalı taşıma sistemi ile plastik malzemeleri insan gücüne gerek kalmadan bir yerden başka bir yere sevk edilmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Bu sistem kullanılacağı yere göre paslanmaz ya da boyalı malzemelerden imal edilebilmektedir. Taşıma ürününe ve taşıdığı miktara uygun olarak redüktörlü motor kullanılmaktadır.

Carrier Screw

Recycling is a long process. Many materials are used for this process. There are many recycling machines such as plastic squeezing, plastic crushing, plastic washing. In addition, conveyor augers have been designed to reduce the workload to help transport them. As with every machine, you can search and choose carriers from Adana Elmas Makina products. Let’s come to the technical characteristics of the carrier screw.

 

Technical Specifications

The conveyor screw is used to transport plastic materials from one place to another without the need of manpower. This system can be manufactured from stainless or painted materials depending on where it will be used. Geared motor is used in accordance with the transportation product and the amount it carries.

23 Haziran 2019
3.235 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?