Plastik Mikronize Makinesi – Plastıc Mıcronızıng Machıne

Saatte 400-450 kg verim elde edilmektedir. Saatte 400-450 kg verim elde edilmektedir.Plastik Mikronize Makinesi

         Bugün, daha yaşanılır bir dünya için geri dönüşüme ihtiyacımız var. Geri dönüştürme işlemi, hemen hemen her sektörde olduğu gibi plastik sektöründe de üreticiye büyük katkılar sağlıyor. Üretim tesislerinde maliyetleri düşürmek ve verimliliği artırmak için siz de Elmas Makina ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Plastik Öğütme Makinesi İle Neler Yapılabilir?

Granül haldeki ham maddeleri toz haline getirerek (3, 2, 1, 0.5 mm ) veya daha küçük mikronlarda öğüterek piyasadaki 3D yazıcı filamenti imalatı, kimya sanayi, ekstrüzyon ürünleri, cam imalat sanayi, plastik kablo boru imalatı, sondaj boru imalatı, profil imalatı, pvc kapı pencere doğrama imalatı, inşaat yalıtımı için ham madde, polimer üreticileri, ilaç sanayi gibi sektörlere toz olarak ham madde sağlamaktadır.

Plastic Micronizing Grinding Machine

Today, we need recycling for a more livable world. The recycling process makes a great contribution to the manufacturer in the plastics industry as in almost every sector. You can choose Elmas Makina products in order to reduce costs and increase productivity in production facilities.

What can be done with Plastic Micronizing Grinding Machine?

3D printer filament manufacturing, chemical industry, extrusion products, glass manufacturing industry, plastic cable pipe manufacturing, drilling pipe manufacturing, profile manufacturing, pvc by pulverizing granulated raw materials (3, 2, 1, 0.5 mm) or grinding in smaller microns. provides raw materials as dust for sectors such as door window joinery manufacturing, construction insulation, polymer manufacturers, pharmaceutical industry.

21 Haziran 2019
4.006 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?