Plastik Eleme Makinaları – Plastic Screening Machines

Plastik Eleme Makinaları

            Geri dönüşüm plastik sektörü için büyük anlam ifade ediyor. Bizler de Adana Elmas Makina olarak kaliteli dönüşüm hattı ürünlerini sizlere sunuyoruz. Dönüşüm proseslerinin önemli aşamalarından birisi de eleme aşaması.

Plastik Eleme Makinaları

            Plastik eleme makinaları katı malzemeleri ayrıştırmak için kullanılan bir geri dönüşüm makinası. Bu makine parmak elek ya da döner eleğe sahip olabilir. Parmak elek bir ön eleme gibi düşünülebilir. Büyük ve küçük parçaları ayırır. Döner elekte kanat üzerinde farklı çapta delikler bulunur. Bu sayede ayrıştırılmak istenen malzemeler farklı yerlere yönlendirilirler.

Fireler Eleme Makinası İle Yakalanır

            Geri dönüştürme işleminden başarısız olarak ayrılan küçük parçaları geri dönüştürülebilen parçalardan ayırmak için de plastik eleme makinası kullanılır. Bir eleme makinasında vida geometrisi, motor gücü ve elek çapları dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer almaktadır.

Plastic Screening Machines

Recycling means a lot to the plastics industry. We, as Adana Elmas Makina, offer you quality conversion line products. One of the important stages of transformation processes is the screening stage.

Plastic Screening Machines

Plastic Screening Machines is a recycling machine used to separate solid materials. This machine may have a finger sieve or a rotary screen. The finger sieve can be thought of as a pre-sieve. Separates large and small parts. The rotary screen has holes of different diameters on the sash. In this way, the materials to be separated are directed to different places.

Fires are caught with screening machine

A plastic sifting machine is also used to separate small parts that fail unsuccessfully from the recyclable parts. In a screening machine, screw geometry, motor power and screen diameters are among the factors to be considered.

21 Haziran 2019
3.174 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?